Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki már szóbelizett segítene...

Aki már szóbelizett segítene nekem?

Figyelt kérdés

csak irodalomból fogok de ilyen szövegértés meg értőolvasás de lesz elbeszélgetés is és félek ha keresztkérdéseket fognak feltenni és nem tudok majd úgy spontán rögtönözni valamit,és azt sem tudom milyen ruhában kéne mennem mert nem szeretnék annyira hivatalos lenni(fekete,fehér)

aki tud az adjon már nekem tanácsokat és hogy olyan kérdésre pl:( miért pont ezt az iskolát választottad,mik a terveid a jövőben stb..) az ilyenekre mit kéne válaszolnom??



2014. febr. 15. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a megfelelő tárgyi tudásod megvan, akkor a keresztkérdésekre is tudsz majd válaszolni. Ha nincs, akkor pedig a mi tanácskozásunk se ér sokat.

Látom nem érettségi szóbeliről van szó, hanem alkalmassági vizsga-féléről, de oda is inkább valami elegánsabb öltözetet ajánlok, fekete nadrág, ing, esetleg blézer bőven megteszi és legyen szolid a sminked vagy ne is legyen.


"miért pont ezt az iskolát választottad,mik a terveid a jövőben stb..) az ilyenekre mit kéne válaszolnom??"

A személyes véleményedet kérdezik, azért választottad, mert xy-t szeretnél ott tanulni, s majd azzal a szakterülettel elhelyezkedni, nem azért mert szép a kilátás vagy jó a menza. :D

2014. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!