Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki 8 általánossal rendelkezik...

Aki 8 általánossal rendelkezik, szakmája, munkaviszonya sosem volt, alkalmi munkából tartotta fent családját most 44éves, ha eléri a nyugdíj korhatárt, kaphat-e valamilyen állandó pénzbeli juttatást?

Figyelt kérdés
Hány évnek kell leni,hogy állandó segélyben részesüljön?Mennyi lehet az az összeg?
2014. febr. 15. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mar regen be kellet volna jelentkezni a munkaugyi kozpontba!


Amugy 65 eves kora utan oregsegi nyugdijra jousult ami 28.500 Ft

2014. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az azért durva..állandó bejelentett munkahelye nem is volt soha?
2014. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Üdv.:Nem volt neki mert az apján és az anyán élősködött,majd szült 2 gyermeket utána a férjét is kihasználta,mondván,hogy ő gyermeket nevel.Ma már ezek a gyerekek az egyik 23 éves és annak sincs semmi munkaviszonya az egy lány aki az én párom volt 6 évig ugyan azt akarta velem is csinálni mint az anya az apjával,csak én már meguntam és 1.5 éve elküldtem,de neki volt végzettsége,csak nem akart dolgozni még itthon sem.A másik fiú 20 éves most fog végezni,ha sikerül neki.Most így egy kicsit gondolom bonyolultan hangzik és hihetetlen,mert ,ha nekem valaki ugyanezt mondaná igencsak kételkednék.Sajnos én jelen voltam ennek a családnak az életében,és borzalmas,hogy lehet így élni nem gondolván a jövőre.Így most akkor mind a ketten anya és lánya nem kap segélyt,vagy valami pénzbeli juttatást,nem mintha nagyon érdekelne,de nagyon kíváncsi lennék rá mert engem nagyon kihasználtak,remélem,ha van isten valaha ők is kapnak érte valami büntetést a sorstól,nem kívánom nekik,de nagyon ráfizettem velük.Köszönök mindent,további szép estét kellemes hetet és jó egészséget.Üdv.:
2014. ápr. 7. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!