Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Életcélt és/vagy hivatást...

Életcélt és/vagy hivatást keresek. Tudtok ebben segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval a félreértesek elkerülése végett kifejtem, hogy is gondoltam ezt a kérdést.


24 éves fiatal ffi vagyok. Leérettségiztem, de sajnos anyagi- és egyéb gondok


miatt nem tudtam befejezni az egyetemet.


Családi körülményeimre való tekintettel 18 éves koromban végérvényesen szakítottam a családommal, és azóta albérletben élek.


Általában a munkámnak éltem, tényleg kifejezetten az a munkamániás voltam, aki éjt-nappallá téve dolgozott, igazából ez volt a hobbim is, tehát nem volt


számomra fárasztó. Azonban karácsony előtt elbocsájtottak, és igazából most nem igazán tudok mit kezdeni magammal. Nem, nem összekeverni ezt a "Jaj mit csináljak, unatkozom" típusú kérdésekkel, csak egyszerűen nem találom a helyem.


Szeretnék nyomot hagyni magam után, (családalapításon egyáltalán nem gondolkozom), sajnos, mivel albérletben élek jelenleg is, a szükséges anyagi forrást elő kellett kerítenem, így nem igazán tudtam a céljaimnak élni.


Tudtok ebben segíteni? Nem, nem feltétlen csak munkát, hanem ÉLETCÉLT és HIVATÁST keresek. Független vagyok. Egyszer egy bölcs ember azt mondta nekem, az élet előbb-utóbb mindenre választ ad, persze nem feltétlenül innen várom a megoldásokat -javaslatokat, de egy próbát mindenképpen megér.


Szóval hol kezdjek kutakodni? Mit ajánlotok?



2014. febr. 16. 16:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!