Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkosság helyett mondjatok...

Öngyilkosság helyett mondjatok egy új életcélt?

Figyelt kérdés
Jófiú vagyok, aki egyetlen nőnek nem kell, mert túl rendes. 25/F. Csak csalódtam eddig, de annyit, hogy már egyszerűen betelt a pohár. Nem sajnáltatni akarom magam, de nem bírom elviselni önmagam, hogy kudarc vagyok férfiként. Szeretnék találni valami fogódzkodót, egy gyökeres váltásra van szükségem az életemben, mert az öngyilkosság-ot sohasem fogom tudni megbánni, ha elkövetem. De nagyon drasztikus váltás kell, adjatok tippet kérlek!
2013. márc. 4. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanulás, sport, barátok, utazás, karrier, PUA, jótékonykodás, önkéntes munka...
2013. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Költözz el, lehetőleg külföldre!
2013. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pofozd fel az első nőt aki visszautasít.
2013. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából ebben mi nem nagyon tudunk segíteni, mert magadnak kell meglátod, hogy miért érdemes élned. Ha öngyilkos akarsz lenni, úgyis megteszed, úgyis lesz rá okod. De az a baj, hogy nagyon egy oldalról nézed az életet. Meg kellene látnod azokat a dolgokat amik ott vannak az orrod előtt, csak egyszerűen elvakít az önsajnálatod. Ez semmiképp nem bántás, nehogy annak vedd! :) Csak azt mondom, hogy ha erőszakkal is, de próbálj egy kicsit erőt venni magadon!
2013. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Küzdősport!:)...stressz csökkentő és jó elfoglaltság is!:)
2013. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anonym, látod erről beszéltem a másik kérdésben!Egy újabb huszonéves öngyilkos merénylő!
2013. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
30%
Állj fejre és sz@rd le magad! ;)
2013. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz. Ez már csak a tényt támasztja alá, amit felállítottál.
2013. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!