Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki le tudná ezt nekem...

Valaki le tudná ezt nekem fordítani angolra?

Figyelt kérdés

Kedves John!

Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült a vizsgád. Nos, én azt javaslom, hogy mindenképpen beszéld meg a szüleiddel a problémát. A következő vizsgától pedig ne félj! Készülj fel és biztosan sikerülni fog. A felkészülést ne halaszd a vizsgáig ez nagyon fontos. Óránként tarts legalább egy húsz perces szünetet. A felkészüléshez kérj segítséget ha valamit nem tudsz! Soha ne tanulj két óránál többet mert az lefárasztja az agyadat! Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt az segít koncentrálni. A csoki is jó, illetve a szőlőcukor! Igyál sok folyadékot és a legfontosabb, hogy mozogj is a levegőn is egy kicsit mindennap. Aludj rendszeresen 8 órát legalább! Remélem, hogy tudtam segíteni egy kicsit és így sikerül a javítóvizsgád! Sok szerencsét neked!



2014. febr. 16. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Dear John,

I am very sorry for you failed your exam. Well, I suggest you talk to your parents about the problem by all means. Don't afraid of the following examination. Prepare yourself and sure you will be succeed in it. Don't delay the preparation to the exam, this is very important. Have a twenty-minute breaks in hours. Ask for help, if you don't know something. Don't learn more than two hours ever, because it makes your spirit die. Eating a lot of vegetables and fruits helps you to concentrate. The chocolate or dextrose is good enough. Drink much liquid. The most important thing is that you move a little outside every day. Sleep at least 8 hours a day. I hope I could help you a bit and you are going to be success in your re-take exam. Good luck for you!

2014. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó nagy balek vagy első. :D
2014. febr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt pontosan, hogy jó nagy balek vagyok, második? :-)
2014. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!