Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ipadok amin rajta van a...

Raffinito kérdése:

Ipadok amin rajta van a Flappy Bird miért ér sokat? :D

Figyelt kérdés
Ebayen mindenki 900 euróért árulja az ipad 4. gen jét mert rajta van a flappy bird :D nekem ipad airemen van rajta, akkor most mivan ?:D ki az a hülye aki ennyiért megveszi, miért ilyen értékes?:D

2014. febr. 16. 20:59
 1/1 anonim válasza:

Flappy bird nagyon fel kapott lett, eleve az értelmetlensége miatt, meg mindenki felbosszantja magát rajta. Én is le akartam tölteni, de lekéstem. A készitő nem bírta a hírnévvel való dolgokat, ezért letörölte az applikációt Play és App Store-ból is, és most hogy valaki megszerezze mert ugyebár "menő" képesek az agyatlanok sokakat is kiadni. Amúgy pedig könnyen le lehetne torrentezni is, de van akinek idáig nem fog az agya.

Minden esetre egy felkapott dolog, ezért adnak ki ennyit érte.

2014. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!