Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleim,...

Hogyan győzzem meg a szüleim, hogy irassanak át másik iskolába?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 17:41
 1/8 titán1234 ***** válasza:
miért szeretnél? mond nekik az okot. ha például nem szereted az osztály társaidat akkor legalább két naponta mondjad hogy neked milyen rossz stb.....(ha már győzni kell) ha nem akarják semmiféle kép akkor legyél makacs és hidd el sikerülni fog mert a szüleid befogják látni, hogy csak árt neked ha olyan iskolába jársz amit nem szeretsz
2014. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Osztálytársak miatt.. flegmák..beképzeltek.. veszekednek mindig..pár tanár se szimpatikus.Évekkel ezelőtt is felhoztam,minden évbe felhozom.A válasz NEM! Hiába rohanok ki sírva,hogy nekem nem jó..ilyen az osztályfőnök meg olyan.. ilyenek az osztálytársak..nem tudok őket meggyőzni főleg azért,mert év közepe van.De,ha nyári szünetbe mondogattam volna,akkor meg az lenne kibirod,jövöre ballagsz.
2014. febr. 17. 17:54
 3/8 titán1234 ***** válasza:
ahj de ismerős probléma......én nem jöttem ki a nevelő apámmal folyton leszólt le nézet bármit csináltam rossz volt 15 évesen csináltam valami gyerekesebb dolgot és megszólt érte nagyon rosszul eset aztán egy este nagyon össze vesztünk és olyat mondod amit nem kellet volna neki mondani én meg vissza ordítottam neki valami olyat amit tudtam neki hogy baromira fáj neki és azóta megvagyunk... én továbbra is max mint ilyen "barát" féleség tekintek rá...... szóval nagy nehezen elértem hogy nyugalmas legyen és szabad az életem most így hirtelen az jutott eszembe írj kicsit rosszabb dolgozatokat de attól tanulj és próbáld mondani hogy egyszerűen nem megy a tanulás stb ha már ennyire nem akarják hogy átmenj
2014. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Avval nem lesz gond,de inkább nem irok rosszabbat.Ez nem jó ötlet csak magamnak csinálok vele rosszat,nem így kéne elérni:/ piszkáljam,mondjak neki valamit?,amint hazajött,könyörgök neki.... hogy kérlek irass át,megkérlek szépen.De ez még se jö ötlet..előbb is ezt csináltam..Erre biztos azt mondja NEM.Valami ütős szöveg? Amugy L14:)(szlovákia,most 8szt.még van 1hátra:))
2014. febr. 17. 18:12
 5/8 titán1234 ***** válasza:
hát ötletem sincs:/ majd még gondolkozok rajta:)
2014. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem fél év minden napi könyörgés és panaszkodás kellett, hogy belássák a dolgokat. Szóval fél év kellett ahhoz, hogy átírassanak
2014. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindig ugy van ahogy mondod egyes válaszadó ! A kérdezö is kriminális ö néz le mindenkit tanárait hogy ilyen olyan ejha hát ő ki na ki ? Ö a megtestesült makulátlan szent ? Ha eddig nemíraták át a szülei eztán se fogják igazuk van és kész. a munkahelyen se válogathatsz a mai világba föleg mikor nehéz valahová bejutni türni mindig türni és nyelni ti meg taknyosok húzzatok tanulni ! ki kiváncsi a majom tinédzser hisztitekre fúj
2014. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó. Kérem szépen. Vannak jó iskolák, és rossz iskolák. Vannak jó munkahelyek is rossz munkahelyek. Azok válogathatnak, akik úgymond jók. Vagyis a hülyék rossz iskolába, és rossz munkahelyre mennek, az értelmesek válogathatnak. De neki az a gond, hogy a szülei miatt nem tud.
2017. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!