Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Mi történik...

Most mit tegyek? Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az arcom két tökéletesen elkülöníthető eltérő arcra bomlik. Tudom jól, hogy minden ember arca aszimmetrikus, de nálam ez nem olyan. A szó szoros értelemben két arcom van. Nem csúnya egyik sem, de ez így elég ijesztő hatást kelt, mintha valami pszichopata lennék, vagy ilyesmi. Nem az a Quasimodo-féle aszimmetria, mikor olyan, mintha szétfolyna az arcom, hanem inkább olyan, mintha két egészséges arcot összeillesztettek volna. Az arcformájuk más. Az egyiknek kerek a másiknak pedig ovális. Mindkettő szép a maga módján, de ez így akkor is furcsa. Most akkor lehet, hogy több személyiségem is van, vagy esetleg lesz? Ki vagyok akadva. Ez hogy alakulhatott így ki?

2014. febr. 18. 00:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudsz képet küldeni?
2018. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!