Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 6 hÓnapos kismama vagyok...

6 hÓnapos kismama vagyok semmi jövedelmem nincsen, nem tudom fizetni a Tb-t. KAphatok támogatást?

Figyelt kérdés
Munkanélküliként vagyok regisztrálva, 6 hónapos terhes vagyok semmi jövedelmem nincsen de viszont a párom dolgozik autója van, háza emiatt nem kapok úgy tudom , van hitele gyerektartást fizet napról napra élünk! Nálam jobb móduak megkapják a tb támogatást, mit tehetek hogy megkapjam semmiképp nem tudom fizetni eddig ugy fizettem hogy a szüleim segitettek???
2014. febr. 18. 10:25
 1/5 anonim válasza:
Általában mindenhol az 1 főre jutó jövedelmet nézik családonként.Nem tudom, mennyitől jár a támogatás.
2014. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha regisztrálva vagy munkanélküliként, az önkormányzaton a szociális irodában kell igényelni a TB-t, 1 évre automatikusan megkapod, mikor lejár, akkor megint meghosszabbítják. Ez 100%!

Kérheted még a felőttkorúak átmeneti segélyét is, szintén itt.

Ha már 1 éve vagy regisztrál munkanélküli, akkor segélyre vagy jogosult.

2014. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon kilátástalan a helyzetem, aggódom hogy nincsen tbm de sajnos választhatok vagy megveszem a szükséges magzatvédő vitaminokat ami nem olcsó és eszem egészségesen mindennap , vagy befizetem :(

Köszönöm a válaszokat.

2014. febr. 18. 19:23
 4/5 anonim válasza:
Szerintem jobban jársz ha befizeted, ha nincs tb-d, drága szülésed lesz. Ne csak a terhesvitaminokra gondolj. Egy vérvételhes is kérnek TB kártyát és ellenőrzik, jogosult vagy-e a kedvezményes szolgáltatásra. Minden jót kívánok.
2014. febr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. febr. 19. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!