Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aláírás külföldi sztároktól?

Aláírás külföldi sztároktól?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szóval egy külföldi sztártól szeretnék autógrammot.A magyar élyegek meg vannak,meg minden.De a válasz boríték amit saját magadnak címzel...arra mit kell írni és milyen bélyeget kell rá tenni?A válaszokat előre is köszi :) Megy a zöld kéz miden válaszolónak majd :3

2014. febr. 18. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
Mi a ráknak tőlük aláírás! Hát hogy mennyire leszarom őket el se tudom mondani! Van egy ismert embertől aláírásod. És akkor mi van? Azzal alszol vagy azzal fürdesz? Számomra érthetetlen!
2014. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na erre nem megy a zöld kéz :s
2014. febr. 22. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Külföldi sztárok általában nem kérnek válaszborítékot. Magyar bélyeget ne tegyél rá, hisz az nem jó abban az országban, ahol ő lakik. Létezik olyan megoldás, hogy veszel a postán egy "nemzetközi válaszdíjszelvény"-t és beleteszed a borítékba. Ez olyan, mintha bélyeget raknál bele. Minden országban elfogadják. Bár én nem tennék. Azoktól a sztároktól nekem valahogy sosem jött válasz, akiknek ilyet tettem bele. :-)


Én annak idején úgy csináltam, hogy a levél aljára, az aláírás után csupa nagybetűvel odaírtam a címem. Vagy lemásolták onnan, vagy kivágták, és ráragasztották a borítékra. Így írd le:


NÉV

VÁROS

UTCA, HÁZSZÁM

IRÁNYÍTÓSZÁM

HUNGARY

EUROPE (ez csak akkor fontos, ha másik kontinensről jön)

2014. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!