Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Inuyasha vagy naruto shippuude...

Ricsi13 kérdése:

Inuyasha vagy naruto shippuuden vagy bleach? Melyik a jobb anime?

Figyelt kérdés
Végig néztem a narutot de mivel a shippuuden t akaro mostnézni de mivel feliratos nem nagyon van hozzá kedvem kivéve ha megéri de az inuyashát is akarom nézni tudom hogy abba is vannak feliratos részek de nem anyi mint a shippuudenben segítsetek melyik a jobb anime? De haverom mondta hogy nézzem a bleach et

2014. febr. 19. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A "sima" Naruto az egy jó kis ninjasztori. A Shippuuden 2 fontosabb szereplő halála után egyre szarabb és szarabb, már már siralmas.

A Bleach az egy nagy raklapnyi fos. Vagy egy séma és mindig ugyanaz ismétlődik csak mások a rosszfiúk, és a főszereplő minden létező erőt megkap benne.

Inuyashát régen kiskoromban néztem, de nagyon szerettem és sztem sokkal jobb, mint pl. a Bleach.

Ha shonen-t akarsz, akkor a One Piece-t kezd el. Az első részek még kissé unalmasak, de messze a legjobb manga/anime mind közül.

Ha még nem láttad ezeket akk javaslom,h nézd meg:

Death Note

Fullmetal Alchemist Brotherhood

Trigun

2014. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A három közül én is az Inuyashára voksolok.
2014. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Naruto Shippuuden, megéri megnézni, főleg ha szerzel hozzá egy fillerlistát, mert a 170. részétől több a filler, mint a történet.( A fillerek benne alulmúlhatatlanok, talán 2 élvezetes volt a ~150-ből.) Ha a Naruto tetszett akkor ez is tetszeni fog.
2014. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A 3 közül Inuyasha, de ha jobb shounen-t akarsz akkor One Piece (viszont az nagyon hosszú és végig feliratos) vagy Fairy Tail.
2014. febr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
én is a One Piecet ajánlanám elsődlegesen mert piszokjó, aztán javasolnám a Fairy Tail ami jelenleg szünetel de áprilisban újraindul és a One Piece-Naruto-Bleachel ellentétben csak 176 rész van eddig viszont mindegyik rendkívül tartalmas, és harmadjára ajánlanám felesbe a Naruto shippuudent/ Bleacht, a shippuden közepe trágya fillerekkel tömködött ezért én azt alapból kihagytam, a bleachnek meg az utolsó 5. hatodát hagynám ki szintén a fillerek miatt. az inuyasha sztem egy nagy kalap szar, gyereként se tetszett és most se pedig normálisan végig néztem. ha ilyen gyerekkori animékre vágysz ajánlom a pokémon első évadát vagy a sámán királyt esetleg az első digimont
2014. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Az eddigi válaszokkal ellentétben felsoroltak közül én a Bleachet szerettem a legjobban, utána az Inuyashát. Naruto sztem említésre sem méltó...

A kedvencem viszont a Fullmetal Alchemist-Brotherhood, nagyon imádom :) De amúgy ajánlom még a Claymore-t, Death Note-ot meg a D.Gray-man-t :)

2014. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Bernuss96 válasza:
Inuyasha,ez egyértelmű!
2014. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát ezzel aztán jól megcsináltad csórikám!

Kirobbantani a Naruto vagy Bleach szentháborút! XD


Bár én mind a hármat utálom...

Jobb a One Piece - Fairy Tail - D.Gray Man kombó, de csak a D.Gray Man van szinkronizálva

2014. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Naruto shippuden en a 362.resznel tartok es kiraly vagy a fullmetal alchmist -ezek a legjobb animek sokat lattam
2014. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
inuyasha vagy naruto ship, a bleach egy nagy kalap szart SEM er.. jo meg a Fullmetal alchemist is es az szinkronos is
2014. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!