Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem lett furcsa a...

Csak szerintem lett furcsa a Skillet?

Figyelt kérdés
Ők valahogy nem ilyen stílusban öltözködtek volna.Ők olyan "normálisan" néztek ki eddig: http://www.youtube.com/watch?v=fgmpWkUcpjo

2014. febr. 19. 16:51
 1/4 anonim válasza:
Kicsit másabb lett. De a zenéjük ugyanolyan jó :D
2014. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az biztos! De akkor is ha átmennek abba a genny megjelenésbe akkor a klippjeikre rá se nézek hanem csak hallgatom.
2014. febr. 19. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez a megjelenés tényleg egy kicsit félre sikeredett... De a zene nekem nagyon tetszik, az új albumuk szerintem eddig a legjobb.
2014. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez csak egy videóklip :) Amiben egyébként szerintem sem néznek ki olyan Skilletesen.

Ez óta igaz nincsen újabb klip de ha koncertes videókat nézel, ott teljesen normálisan néznek ki.

Két és fél év után én már Korey új haját is kezdem megszokni. Na az tényleg fura volt :'D

2016. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!