Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szjg olvasók! Ki olvasta a...

Réka Vágási kérdése:

Szjg olvasók! Ki olvasta a Bábelt, és ki ajánlja olvasásra?

Figyelt kérdés

Nem olvastam és nem tudom hogy érdemes e, ha úgy gondoljátok hogy jó akkor kérlek válaszoljatok!!!


Előre is köszi!!!!!!



#Bábel #SZjg olvasók
2014. febr. 19. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom nagyon! Nekem eléggé bejött, bár nyilván szjg jobb, de szerintem olvasd el!:)
2014. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem is :) Nekem tetszett a Bábel de az Szjg-t jobban szeretem:))
2014. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha az szjg tetszett akkor a bábel is fog hiszen ugyanaz a stílusa mivel mindkettőt Leiner Laura írta én ajánlom:)
2014. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egész jó. Én nagyon nagy SzJG fan voltam. Aztán a Bábel is tetszett, de vannak benne nem "irodalmi" regénybe illő részek is... nem vagyok benne biztos, hogy a 11, 12 éveseknek való lenne az...
2014. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SZJG5 válasza:
Én olvastam és nagyon tetszett.Ajánlom.
2014. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszett! Ez volt szerintem Leiner Laura egyik legjobb könyve! Naná, hogy ajánlom!
2014. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vicces, imádnivaló szereplők,egy kis romantika, hitelesség, itt és most játszódik és annyira bevonz a történet, átéled a szereplőkkel együtt, hogy bőgve olvasod az utolsó sorokat. Egyszóval Laura stílusa. Én imádtam, mint minden könyvét
2015. aug. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!