Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs Szent Johanna gimi 9?

Cukieszti kérdése:

Miért nincs Szent Johanna gimi 9?

Figyelt kérdés
Az annyira jó lenne!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))

2014. febr. 22. 07:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mivel az írőnő számára képtelenség elképzelni hogy a 9.részben semmi nem változik! Meg ez a könyv a gimiről szól nem az utána lévő életről! :)
2014. febr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Laura mindig is úgy tervezte, hogy 8 könyv lesz. A 8 könyv egy-egy félév, így jön ki a 4 gimnazista évük..:) A mű címe Szent Johanna GIMI, de Reniék már nem járnának a gimibe, és ez Reni naplója..és már nem lenne olyan jó, mint az előző részek, hiszen mindenki szétszéledt (pl: Macu Japánba ment, Virágék Szombathelyre..stb).

Bár nem tudom, tudod-e, Laurának márciusba jelenik meg az új könyve, Akkor szakítsunk címmel. :) Szerintem az is fantasztikus könyv lesz..:)

2014. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Lehet,hogy jó lenne de miről írna Leiner Laura?Már egyetemről és semmi érdekes nem lenne vagy legalábbis unalmasabb lenne mert már Cortezzel összejött azaz a 2főtéma /Szent johanna GIMI,Cortez/nem lenne benne és a barátok osztálytársak konfliktusok mások lennének:-) De elolvashatod a Bábelt az is nagyon jó!!!;-)
2014. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
34%

Ooohhhhh....igen,igen!!!Az annyira jó lenne!!Csak mondjuk mivel már vége van a gimis éveknek,ezért lehetne egy olyan, könyv,mint 'Regi élete' vagy ilyesmi.....abban lehetne Regiről pár éredekes dolog...hogy milyen az egyetem,milyen Párizsban az élete...miyen Cortezzel...meg Reginek találhatna egy ottani LB......ilyesmi...!!


ÉN BIZTOS AZ ELSŐK KÖZT LENNÉK AKIK MEGVESZIK!!!!

IMÁDLAK SZJG!!! <3 :)

2014. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a főszereplő Rentai RENÁTA, Reni, nem Regi....
2014. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Szerintem egy "Szent Johanna Gimi - Osztálytalálkozó" lenne :3
2014. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
Utolsó előtti, köszi hogy szóltál de csak véletlen pötyögtem félre nem kell egyből fel kapnod a vizet.....köszi
2014. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kaptam fel a vizet :) Ne haragudj, ha úgy hangzott:)
2014. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Cennedy válasza:
Azért mert ez az gimiről szól és 1 könyv az egy félév.Ha lenne kilencedik akkor nem lenne jó mert csak a Reni és Cortez lett volna benne
2014. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem is lehetne egy könyvet az osztálytalálkozó(k)ról.
2014. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!