Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szobalány illetve Rommboy...

Szobalány illetve Rommboy nagyon nehéz munka Németországban?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy az leszek,kaptam rá egy lehetőséget.Megbízhatóak?Kifizetik az embert?Ha lehet igazat írjatok,ne az elsavanyodott ember válaszát.Ha tudna valaki esetleg egy takarítói állásban segíteni nekem,azt is nagyon megköszönném.Most komolyan,egy csomóan dolgoznak kint takarítóként,nem hiszem el hogy egy honfitársának senki nem tud segíteni:)Szomorú
2011. máj. 31. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom Németországban milyen, de az biztos, hogy dolgozni kell.


Angliában ált. 25 perc alatt kell egy szobát kitakarítani, s pl az angol az elég gusztustalanul tudja ott hagyni.

2011. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Németországban megbízhatóak és jól lehet vele keresni, de nagyon keményen kell dolgozni ám

mint Németben minden munkakörben

nem 25 perc,10 perceket adnak teljes takarítás stb, utána meg nézik, hogy porszint mennyi maradt stb

megfizetik, de keményen kell dolgozni egy normális bejelentett munkahelyen

egyébként ismerősöm sima wc takarítóként ment ki Ausztriába é ott a "felvételi" az volt, hogy 8-10 perc alatt állomási wc-t teljesen...ha nem sikerül akkor viszlát

2011. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!