Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek egyszer belefér a...

Szerintetek egyszer belefér a Kokain?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok! Pénteken átjönnek a barátnőim és hoznak magukkal Kokaint de nem tudom hogy ki merjem e probalni... Többször nem akarom csak egyszeri alkalom lenne! Az a gond h a két barátnőm fiatalabb mint én és nekem kéne észnél lennem! És a szüleim is haza fognak jönni hajnali 2 körül... Mik a hatásai és mi a véleménytek róla hogy ezt tesszük?

2014. febr. 24. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

Maximum lenyomozzák a PI-címedet és kokain bírtoklásáért lecsukhatnak !


Mért nem próbálod ki vénásan a szendvicset ? Turmix+tű !

2014. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Persze, biztos van pénzük megvenni 15ért grammját... menj aludni.
2014. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
A drog rossz.De ha áthívtok engem is akkor semmi probléma nem lesz. :DDDD
2014. febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 cli_hlt ***** válasza:
81%

Még ha tényleg kokain, akkor sem veszélytelen, mert sajnos fel szokták hígítani mindenféle fehér porral, a jellegzetes zsibbasztó hatást pedig gyakran komoly mellékhatásokkal rendelkező gyógyszerekkel pótolják.


Az is elég valószínű, hogy amit kaptál, nem kokain, hanem valami új designer drog stimuláló hatással.


Ha nyelvhegyre téve, vagy ínyre dörzsölve zsibbaszt, akkor valószínűleg kokain (is van benne).


Ha éget, nem zsibbaszt, akkor nem kokain, hanem valami amfetamin, vagy katinon származék, esetleg valami teljesen más dolog.


Ezek fényében nem javasolnám a kipróbálását.


Ha mégis úgy döntesz, hogy kipróbálod, akkor ne tedd egyedül, legyen a környéken egy józan felvigyázó, és nagyon-nagyon kevéssel kezdd, a tiszta kokain alacsony dózisa 0.02 - 0.09 gramm között van valahol, ha valami designer cucc, akkor ennél kevesebb is okozhat veszélyesen erős hatást.


Az újraadagolással meg tessék várni legalább egy fél órát, mert sok kis adag gyors egymásutánban is túladagoláshoz vezet.


Szóval nem egyszerű. :) Legjobb lenne, ha hagynád a fenébe.

2014. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele 1x sem!Ki ne próbáld!
2014. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert nem szoltatok,hogy PI cimet irtam mikor IP cim!?
2014. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
mert a PI címen kívül is egy hatalmas baromság a kommented.Még csak nem is vicces.Azért.
2014. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Venasan szendvics me nem jo? Nem kell kikozositeni mert akkor nekem nem lesz jo!
2014. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szóval a barátnőid fiatalabb mint 15 évesek? Kizárt, hogy sikerült volna kokaint szerezniük, valószínűleg csak ugratnak. Vagy valami mást kaptak. Akárhogyis, inkább hanyagold.
2014. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ennyi idősen..szerintem semmiképp. Várj vele még legalább 4-5 évet és ha akkor is akarod, ok, valamit kipróbálhatsz, túl leszel már a kamaszkoron, fejlődik addig a gondolkodásmódod és fogod (?) tudni hol a határ, de még olyan fiatal vagy..könnyen kárba vész az ember, ha nem vigyáz.
2014. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!