Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy héten egyszer belefér egy...

Egy héten egyszer belefér egy süti?

Figyelt kérdés
Rendszeres futás (heti 4x20 perc) meg felüléses, fekvőtámaszos otthoni edzéssel? 16F 10 kg fogyás után.
2012. aug. 18. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Többször is és akár több is.

Az étrended legyen rendben.

2012. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. A mérték a lényeg. Ha nem egy egész tortára gondolsz, hanem egy darab/szelet valamire, egy kis csokira vagy fagyira... akkor simán belefér, akár 2-3 naponta is.
2012. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen,bele fér.
2012. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
szerintem még rosszabb a semminél, mert csak nagyon keveset lehet, amitől még jobban kívánod, és be is indítja a sóvárgást a többi cukros zsíros dolog után.. jobban jársz zabkásával, az is édesség és még szabad is :)
2012. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szeretnél...

Ha fogyni akkor nem fér bele, akkor semmi sem fér bele és nincs olyan, hogy ez nem számít

De ha csak tartani szeretnéd a súlyodat, akkor belefér, nem rendszeresen, de heti 1x igen...

Megjegyzem, hogy rettentően szomorú dolognak tartom, hogy valakinek 16 évesen ez a legnagyobb gondja, hogy mennyit mutat a mérleg... borzadály

2012. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogyáshoz is belefér. Én lefogytam úgy is, hogy ettem ilyesmit.
2012. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!