Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harry Styles-nak (One Directio...

Harry Styles-nak (One Direction) milyen csajok jönnek ve, külsőre-belsőre? Pls

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 22:22
 1/6 anonim válasza:
37%
Hát mivel magyar vagyok és nem híreség !!!! Fogalma sincs senkinek ha érdekel kérdezd meg Taylor Swiftet vagy harry banda tagjait családját haverjait vagy Magát Harry Stylest !! És remélem többet nem teszel fel ilyen hülye kérdéset.
2014. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát nem sok mindent tudok. De én úgy tudom, hogy a göndör hajú lányok tetszenek neki leginkább(de pl ott van Taylor, aki nem az) Meg még annyit tudok hogy nem szereti azokat akik felidegesítik, meg sikítoznak.
2014. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát nem szereti azokat a lányokat akik köpködnek.
2014. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Esztiiii! válasza:

Megis honnan tudnánk tobbet mint te?

És miert kene ragaszkodnia ahoz hogy göndör vagy egyenes, vagy hogy szőke v barna? Minden ,,fajta'' lányból van szép is és csúnya is!!!!

2014. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Modellek,hiressegek...de foleg az elso.

Cara,Kendall,GBY videobol a csaj,stbstb,es most is allitolag 1 modellel kavar,csak nem jut eszembe a neve...azt hiszem Kara Marshall...

2014. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Göndör hajú, humoros, okos lányok...
2015. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!