Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyam mondjam el anyunak?

Hogyam mondjam el anyunak?

Figyelt kérdés

H regebben csinaltam egy nagy hulyeseget amit most ugyy akarok be allitani h pont illik ra es kesobb elmondanam az igazat . Arrol lenne szo regen vagdostam magam es meg latszik a heg de ugy akarom be allitani h csak baleset volt pl: mosogatas kozben elestem es az uvegel szet csesztem a labam. Most azert akarom igy bealitani mert sok a zur a csaladban +kinyirna es tu szihologusho vinne.


kerlek csak ertelmes valaszoka


2014. febr. 25. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem vette észre akkor most miért tenné?

Ha szép bonyolult meséket találsz ki akkor abba csak belebonyolódsz és kiderül, hogy kamulsz.

Ha nem veszi észre akkor mindegy. Ha észreveszi mondd el hogy régen volt és hülye voltál. Ha kamulni akarsz mindenképp akkor valami egyszerűt mondj. Elestél vagy ilyesmi. Semmi részlet. Bekötötted, begyógyult nem nagy ügy stbstb.

Ja, és ne vagdosd magad mert az egy értelmetlen divatbaromság...

2014. febr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
menj el szoliba :D nekem az eltüntette nagyjából
2014. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a legjobb megiscsak a pszichologus lenne. regebben vagdostad magad, most meg hazudsz...
2014. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem mek szihologushoz mert nem akarom h rontson a helyzeten.

Am ja + balhézok is :/

2014. febr. 25. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:

ezen a helyzeten rontani? hogyan...?


tul jo dolgod van neked, az a te bajod. unatkozol, azt' kitalalsz mindent, hogy rad figyeljenek.

2014. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na te csk kussolj és ne itél kezz mert nem tod milyen az életem
2014. febr. 26. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!