Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyunak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyunak, hogy elengedjen?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik, csak van köztünk 50 km, meg 2,5 év. Most lesz a szülinapja a hétvégén és szeretnék elmenni, csak nem tudom, mit mondjak anyunak. Annyit tud, hogy hol lakik, meg hogy kicsit többet érzek iránta, mint barátság, de a legnagyobb problémája az, hogy túl fiatalnak tartja hozzám. Egy kiránduláson ismerkedtünk össze, kb 2 éve. Normális a srác is és a családja is, ebből biztosan nem lenne gond. Szervez egy kisebb összejövetelt, tényleg nagyon szeretnék ott lenni, meg ugye nem is kettesben lennék vele. (Bár mindegy, mert már egyikünk sem szűz)

Elvileg nem szólhatna bele, mert már lassan 19 felé vagyok és tőlük külön albérletben lakom, elsős egyetemista vagyok. Ebből kifolyólag megfordult az is a fejemben, hogy azt mondom, az egyik barátnőmnél vagyok és közbe meg 'megszökök'. Viszont tényleg jóban vagyok a szüleimmel, és a bizalmukat sem szeretném eljatszani. Ti mit csinálnátok a helyemben?

A normális válaszokat előre is köszönöm!

18/L


2013. szept. 24. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
50 km, oh hagyjad már, az nem is távolság. vonattal alig több, mint félóra, és nem is költéseges, mert az úti költség 1000 Ft alatt van. Bele-beleszólhat, de szerintem közöld vele egyszerűen, hogy elakarsz menni.
2013. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megmondani mit mondj azt anyudnak, az neked kell tudni. A srác hány éves lesz?
2013. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16, viszont simán kinéz 18-nak és úgy is gondolkozik. Egyszóval eléggé érett.
2013. szept. 24. 19:01
 4/8 -=Koldus=- ***** válasza:
Külön laksz a szüleidtől mégis engedélyt akarsz kérni, hogy elmehess egy szülinapi bulira? Ez csak nekem furcsa?
2013. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hétvégente járok haza. Most hívtam fel, nem enged el...
2013. szept. 24. 19:53
 6/8 anonim válasza:
Öööm csak én vagyok azon a véleményen h ha külön laksz akkor kicsit érdekes h engedélyt kérsz..? én 15 vagyok itthon lakom mégis tulajdonképen általában közlöm a tényeket nem pedig kunyizok h elmehessek.. és ha nagykoru lennék és külön laknék valoszinüleg nem is számolnék be neki h mikor hol tartózkodom ...
2013. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja, hogy majd akkor dönthetek a saját sorsomról, ha majd lesz saját keresetem.
2013. szept. 24. 21:32
 8/8 -=Koldus=- ***** válasza:
Egyetemista vagy. Ott van a diákhitel + ha jól tanulsz ösztöndíj illetve suli mellett munka. Máris megoldódott a saját kereset.
2013. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!