Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a szellemekben? Ha...

Hisztek a szellemekben? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. megtörtént eseményekre vagy bármire, ami "bizonyítja" hogy miért.

2014. febr. 25. 21:19
 1/4 anonim válasza:

Kézzel fogható bizonyítékom nincs a létezésükre, de én hiszem hogy vannak.

Olvastam meg néztem dokumentum filmeket ezzel kapcsolatban és szerintem valósak. Miért ne létezhetnének? Persze szkeptikusok mindig lesznek...

Meg számomra annyira hihetetlen az a dolog, hogy halálunk után egyszerűen nincs semmi. Szóval igen, szerintem léteznek!

Trollok meg nyugodtan nyomhatják az idióta poénokat, nem különösebben érdekel;)

2014. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, létezünk, de ritkán jelenünk meg. Én is csak szökő évente szoktam,de most sunyiban válaszolok a kérdésre amíg a gép használója fürdik.

És ha egyedül vagytok a sötétben, akkor gondoljatok arra, hogy nem vagytok egyedül. :)

2014. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem léteznek.

Mért ne létezhetnének?

Velem már történtek is ilyen dolgok...

Meg persze néztem is ilyen filmeket.

Mondjuk a Démoni doboz is valós eseményeken készült film,meg a Démonok között.

Akkor leírok egy történetet:

Ez nem rég történt.

Éppen aludtam,és valamire felkeltem.

Aztán nem tudtam vissza aludni....

Egyre jobban féltem,és olyan volt,mintha valaki lenne még rajtam kívül a szobámban....

De ez még csak a kezdet!

Amikor éppen aludtam volna el,valaki vagy valami vette a hátam mögött a levegőt,és pontosan hallottam,pedig csak egyedül voltam a szobámban...

Nem tudom,hogyan történhetett,de nagyon megijedtem.

Azóta is szoktak ilyen dolgok történni éjszaka.

2014. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt valaki berezelne, egy orosz tudós szerint a szellemek csak látomások.

L. Vasziljev - Telepátia [link]

Én "láttam" is egy fekete szellemlepkét. Ami pontosan olyan látomás volt ahogy leírják. A telepátiának van egy erősebb formája, ami látomással vagy hangok hallásával jár.

Persze szeretném ha valaki megcáfolná a most leírtakat és valahol bemutatna egy olyan házat ahol állítólagos "valódi" szellemet láthatok. Éjszakai temető is lehet, de ha valamelyik őrült éjszaka gyászol egyik hozzátartozója sírjánál, akit szellemnek szoktak hinni, meg ne ijedjen tőlem. Én meg tőle amikor sikít. :))

2014. márc. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!