Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én munkaügyi által vagyok...

Én munkaügyi által vagyok közmunkás egy otthonban. Elméletileg megszüntetik február 28. -ától a közmunkát, de nekem április 30. -ig van?

Figyelt kérdés
viszont február 28.-ától állítólag megszűnik a közmunka azoknak akiknek addig van a szerződés, és nem hosszabbítják meg, de nekem április 30.-ig van szerződésem. Meghosszabbíthatják nekem a szerződés?

2014. febr. 26. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Április 30 ig van szerzödésed nem fogják megszüntetni mert végkielégítést nem fizetnének !
2014. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderűl ápr. 30-a után, neked hosszabbítanak-e.
2014. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Április 30 után tutti nem hosszabítanak hacsak nincs mutyid !
2014. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sándor G ***** válasza:

Júniusban +Júliusban indulnak az országos nagy nyári közmunkaprogramok, egészen Nov.30.ig, de 3hónap után 1-2nap szünet, a szerződés lejártakor, azért hogy újra reggeljenek az emberek, majd pedig újra közmunkára legyenek beutalva,

Pártunk és kormányunk így döntött, az idén mintegy 183mlrd.ot szavaztak meg közmunkaprogramokra, még 2014,év végén

egyébként aki nem tudná a közmunkaszerz.t sosem szokták hosszabítani, nem is lehet, hanem írnak egy új szerződést.

Emigyen javulnak a foglalkoztatási adatok, statisztikák,

kapise?

Nem aggodjatok lesz közmunka, egész évben, viszony nyugdij az nem lesz soha belőle,

De kit érdekel az már?.

2014. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is április 30-ig szól a szerződésem, utána vége, nem nekünk hosszabbítanak, hanem olyan embereket vesznek fel, akik eddig kimaradtak, hacsak nincs protekciód.
2014. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!