Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha átvertek?

Mit tegyek, ha átvertek?

Figyelt kérdés

sziasztok.

Aprodon vásároltam egy samsung s4 klón telefont.

a leírtak alapján 16gb memoria van benne meg minden teljesen ugy néz ki mint az eredeti.

01.16 vette át édesanyám,mert külföldön voltam.

Ma kibontom a készüléket: A kijelzője repedt,amikor bekapcsolom android betöltési kép jön ki,150mb a memriája,hátlapja is tiszta karc.

Mit lehet ilyenkor tenni!?!?!


2014. febr. 26. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit sajnos ! Bár keress fel egy ügyvédet vagy a bíróságon menj be panasznapra !
2014. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudok tenni? Tudtommal már a hamisított termékekért is bűntetés jár. ezen samsung logó van!
2014. febr. 26. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tisztában voltál azzal, hogy klónt vásárolsz, akkor mi is a kérdés?

(műszaki cuccot kipróbálás nélkül megvenni amúgy is lúzerség).

2014. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a leírtak alapján a klón 16GB memória és samsung betöltő képes ÚJ készülék. És én egy törődt kijelzőjű,andoris betöltő képernyőjű,150mb memóriás késtüléket kaptam....
2014. febr. 26. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
sajnos ez a hátránya az internetes vásárlásnak, sok embert átcsesznek. visszakérni a pénzed sajnos nem hiszem hogy visszatudnád
2014. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet nem tudtál volna úgy villogni vele, de az árán már telefont is vehettél volna.

Először lépj kapcsolatba az eladóval, ha nem válaszol vagy nem tudtok megegyezni akkor jelentsd fel.

2014. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit lehet ilyenkor tenni? mit tennél ilyenkor ügyvédre költenéd a megmaradt pénzedet? nem ér annyit maga a telefon legközelebb édesanyád tanul ebből meg te is soha ne vegyél klón telefont én is jártam már így ennyit tudok mondani. :-)
2014. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Net tele van iylen kinai telefonokrol készült cikkekkel, utánoznak mindent, általában valahol vannak apró, alig feltűnő módosítások, hogy elkerüljék az eredeti készüléket gyártó cégtől a pereskedést, de ezen kívűl... kínában amúgy is arra kell, hogy 20m ről úgy nézzen ki mintha valami menő cucc lenne, ezzel ott tisztában van mindenki.
2014. febr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!