Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átvertek útánvételel mert nem...

Átvertek útánvételel mert nem aszt küldték ami szeretem volna érdemes feljelenteni az eladot?

Figyelt kérdés
7000ft rol van szó.

#vgugh
2013. aug. 15. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad már felvenni az eladóval a kapcsolatot? (Hátha véletlen folytán került hozzád rossz áru)
2013. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ha a vaterán történt. Apród, jófogásnál, szerintem nem jelentheted fel, mert ott nem az oldal keretében állapodtok meg. Am. először viszont inkább azt csináld, amit az 1-es válaszoló írt.
2013. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy véletlen mert letiltott nem tudom elérni rendőr úgy tudom hogy 20000FT alatt nem tesz semmit ez igaz??
2013. aug. 15. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Vateráról rendelted a terméket?

E-mail-re, telefonra se reagál?


Én még kb 3 éve rendeltem egy Converse cipőt vateráról, elég kedvezően adták. Csak poz. visszaigazolásai voltak, ezért megbíztam benne, előreutaltam a pénzt, mint jópáran mások is. Majd 1ik napról a másikra eltűnt, nem lehetett sehol elérni. 7500 Ft volt 1 pár cipő. Az egyik megrendelő 5 pár cipőt rendelt, szóval neki jóval több kára volt mint nekem..összegyűjtötte a netről a megrendelők nevét, akiknek nem jött meg az áru. Majd feljelentést tett a rendőrségen Miskolcon.

Engem is behívtak egy rövid kihallgatásra, de persze nem lett meg a "tolvaj.." ezért senki nem kapta vissza a pénzét, és a cipőm se jött meg azóta....

Azóta nem rendelek többet internetről.


Ha vatera ezaz oldal, akkor keresd meg,hogy a profiljára még ki írt negatívat, vedd fel vele a kapcsolatot, és együtt tegyetek feljelentést, talán így jobban foglalkoznak az üggyel... mert több pénzről is van szó.

2013. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem vaterán hanem az aprodon!
2013. aug. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!