Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, és szeretnék...

13 éves vagyok, és szeretnék kicsit önálló lenni. Kínos már, hogy mindig a szüleimtől kell pénzt kérnem, és az igények meg egyre nőnek. Milyen munkát vállalhatnék?

Figyelt kérdés
Igen, 15-16 éves kortól lehet vállalni diákmunkát, viszont nem olyanra gondoltam, hogy bemenni a gyárba palackozni, hanem mint például kutyasétáltatás az öreg, vagy elfoglalt embereknek, vagy szívesen kitakarítanék nekik, szóval ilyen házimunkákat vállalnék. Legális ez? Nagyon szeretnék nyáron valamit kezdeni, már csak úgy időtöltésként, meg, hogy legyen valamennyi zsebpénzem.

2014. márc. 1. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem Amerika, bogaram. :D
2014. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, valami ismerősnél vagy valaki, és akkor az cserébe fizet neked, vagy szomszéd vagy ismerős ismerőse, kérdezősködj a barátaid, szomszédaidnál.
2014. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!