Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kell vennem vortex dohánytartó...

Kell vennem vortex dohánytartót ahhoz, hogy ásvánnyal is vizipipázhassak vagy jó a hagyományos dohánytartóis?

Figyelt kérdés
Van egy 24cm-es vizipipám és ki szeretném próbálni, hogy ásvánnyal milyen, mert azt olvastam, hogy az jobbcsak nem tudom, hogy jó-e hozzá a mostani pipám vagy kell valami tartozékot vennem mint például egy vortex kerámiát.

2014. márc. 1. 19:55
 1/3 without válasza:
hát 24 centis az nem a legnagyobb de semmi gond én úgy tudom hogy ásvány mehet mind a 3féle kerámiába(phunnel,vortex,egyiptomi)
2014. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 savanyújóska ***** válasza:
Nem kerámiafüggő, bár vortex sokat segíthet rajta (phunnel nem, mert nem fér bele). Szerintem a dohány jobb, mint a kő, jóval határozottabb, markánsabb az előbbi, és valamivel jobb füstje is van. Persze kinek mi jön, be, én úgy gondolom, hogy ez a haverokról és a chillről szól, szóval mindenki szívja úgy, hogy neki jó legyen! (Újoncokat se szoktam győzködni, hogy tüdőzze le jobban, és látszik is, van pár ember, akit én vittem bel a jóba, és már elég rendesen pöfékelnek!:D)
2014. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2014. márc. 5. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!