Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri elkezdeni?

Megéri elkezdeni?

Figyelt kérdés

Már kiskoromban felfedezték, hogy tudok írni. Erre mindig azt válaszoltam: "Igen, tényleg. 1. osztály óta..."

-Ilyenkor vagy a fejüket csóválták vagy migrént keltő vihorászásba fogtak.-

A kérdésem pontosított változata, a következő: "Egyszer álmodtam egy történetet. Vagyis nem egyszer. De, ez a történet megragadt a fejembe, és idegesítően ott kapaszkodott így több év után (is). Hallottam már íróktól ilyen handát, hogy ők is így kezdték de nem tudom, hogy ez az egész Hamupipőke történet-e vagy sem. Szóval lehetséges lenne, hogy egy max. 20 perces álomból igazi regényt írjak?



2014. márc. 2. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, simán lehetséges :D

S milyen téműjú történetet álmodtál meg? Amúgy szerintem elkezdheted simán leírni, és majd úgyis alakul a törétnet

2014. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerzői joggal védett a témája. :D
2014. márc. 2. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehetséges, simán! (persze főleg, ha még több dolgot is beleraksz mint ami csak az álmodban volt).

Amúgy hogyan tudod hogy az álmod 20 perces volt? Én sosem tudom hogy az álmom éppen 2 perc volt vagy fél óra :D

2014. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Médium vagyok.

Ösztönök?

Tipp?

Inkább az utóbbi.

2014. márc. 2. 10:54
 5/5 anonim válasza:
Szerintem elkezdheted írni és szerintem ha van tehetséged,akkor mást is beleszőhetsz a történetbe,nem csak az álom cselekményét.
2014. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!