Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?...

Demii kérdése:

Tudnátok nekem segíteni? Kérlek benneteket olvassátok el a kiegészítést, ott megtaláltok mindent ami fontos.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az édesapámnak lesz esküvője egy nővel akit amúgy nagyon kedvelek, így szerettem volna meglepni őket valamivel. Az egyik barátnőmmel, aki szintén hivatalos az eseményre, kitaláltuk, hogy csinálunk nekik egy táncot és bemutatjuk a nagy napon. Csakhogy nem tudom, hogy milyen zenékre kellene táncolni. Már van pár ötlet, de még nem igazán állt össze. Kérlek titeket, hogy akinek esetleg így, hogy tudja a sztorit van valami tippje, válaszoljon a kérdésre, mert nagyon fontos lenne! Köszönöm előre is!

2014. márc. 2. 19:07
 1/2 titán1234 ***** válasza:
én konkrétan nem tudom milyen zenét illetve táncot csináljatok de ne feledjétek hogy ez nekik szól tehát nekik válasszátok a zenét ne magatoknak :)
2014. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tánc igazából összevissza lesz, bármilyen zenére tudjuk csinálni, de amugy igazad van azzal kapcsolatban, hogy nekik kell, hogy szóljon.
2014. márc. 2. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!