Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Crips vagy a Bloods az...

A Crips vagy a Bloods az erősebb? Kik vannak többen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 20:56
 1/4 anonim válasza:
Teljesen egyenlő fél szerintem....
2014. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Véleményem szerint a Bloods az erősebb.
2014. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Elméletileg a Crips ''híresebb'' vagy többen is vannak, de a Bloods viszont a legerőszakosabb banda. Szerintem is eléggé egyenlőek, elég nehéz lenne eldönteni ki a nyerő... (Én magam Bloods párti vagyok.)
2014. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KerekesB3n válasza:
a cips banda kb. a duplája a bloods-nak (létszámban),de a bloods ezt azzal kompenzálja,hogy sokkal erőszakosabbak.Pl.:crips beavatás:valami bűntényt kell elkövetned előttük,hogy bizonyítsd rátermettséged,lehet az akár betörés is.Bloods beavatás:Vérontás.csak akkor lehetsz tag,ha valakinek a vérét ontod(késelés,gyilkosság,nemi erőszak ect...)Ja és a bloods előszeretettel "vagdosódik" borotvapengével is ha alkalma nyílik rá:D az ellenfél homlokát támadják vele.Szóval brutálisak :D de manapság inkább a latin bandák uralkodnak Surenos,cali's finest,ms13,barrio18...De a crip bandának is sok "alága" van,és ezek között van akik háborúban állnak egymással,tehát nem elég hogy ott a bloods, meg a mexikói bandák még egymást is ölik...:D
2015. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!