Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy járjam be a világot?

Hogy járjam be a világot?

Figyelt kérdés
Milyen szakmát kéne kitanulom vagy mit kéne tennem hogy betudjam járni az összes kontinenst és lássak sokféle kultúrát? 16/F
2014. márc. 3. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Angol, Francia, Spanyol tanárként bárhol a világon elhelyezkedhetsz. Egyébként bármilyen munkát szeretnél vállalni egyes országokban beszélned kell a nyelvet. Így kell a "legkevesebb" nyelvet beszélni a dologhoz szerintem.
2014. márc. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Németül és Angolul tudok, nemakarok megragadni egy helyen hanem folyamatosan mozogni váltogatni és majd mikor úgy érzem elég letelepedni.
2014. márc. 3. 00:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok... csak én 17/F. Egyszer hallottam valakitől hogy azt csinálja Ausztriában dolgozik időszakos melósként, vagy Németországban, és utána hónapokig elvan Ázsiában. Igazándiból nyelvet kell tanulni (angol perfektre) és talpra esettnek kell lenned :) youtubeon fenn van egykét ilyen "világutazó" interview-ja!
2014. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!