Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azzal, hogy keresztény vagyok...

Kegyetlenigazsag kérdése:

Azzal, hogy keresztény vagyok mivel tehetem jobbá a világot?

Figyelt kérdés
A hittan tanárnak kell fogalmazás légyszi segítsetek!!!

2013. szept. 9. 17:50
 1/4 anonim válasza:
Az azért túlzás, hogy ennyivel jobbá tudnál tenni bármit, viszont talán kevesebbet rontasz rajta.
2013. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmivel. Ez a kegyetlen igazság. Még a papok sem biztos, hogy jobbá teszik a világot azzal, hogy egyre több embert térítenek meg kereszténynek.
2013. szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy keresztény vagy nem teszed jobbá a világot.


Ellenben, ha a keresztény szellemiség szerint élsz már rögtön más a helyzet. Nem kell nagy dolgokra gondolni. Például ugye ismered, "szeresd felebarátod". Ennek szellemében, ha az utcán látod, hogy elesik valaki, segítsd fel. Ne menj el mellette, mint mindenki más.


Szerintem itt lehet a legkönnyebben megfogni ezt a témát. Önzetlen segítségnyújtás.

2013. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Arszlán666 válasza:

Ezzel.


Hogy miért utáljuk a kereszténységet?

Ezért: [link]

Vagy a fenti link pdf. változata: [link]


Miért gyűlöljük a zsidókat?

Ezért: [link]

De a Spirit Of Eridu weboldalán, meg az Elysium weboldalán a JoS Magyar Változatának a weboldalán, illetve a pdf-ekben olvasottak alapján, még többet fogsz tudni a zsidóságról, és arról, hogy miért gyűlőjük ezeket a mocskos parazitákat.


Ha érdekel a Spirituális Sátánizmus akkor olvasd el a Spirit Of Eridut: [link]


az Elysiumot: [link]


illetve a JoS Magyar Változatát: [link]


Remélem, hogy ez kielégíti a válaszodat, és mindenki válaszát, és tudtam segíteni.

2015. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!