Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nna újabb karácsonyi ajándék...

Nna újabb karácsonyi ajándék kérdés: iskolai "angyalkázás", ő 16, lány SEMMIT nem tudok róla. Valami 5let, amiről nem süt, hogy tök személytelen? (5000 HUF alatt ha lehet) kösz mindenkinek!

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem vegyél neki mondjuk egy neves bögrét, vagy vmi ilyesmit. Egyébként szerintem a lányok örülnek pl. gyertyának is, de te tudod
2009. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne vegyél bögrét, mert ha megkapja majd szépen mosolyog és megköszöni, de tuti, hogy annyira azért nme fog örülni neki. Ha 5000 Ft alatt akarsz, akkor simán vehetsz neki parfümöt(max. megkérdezed, barátnőjét, hogy milyet használ), tegyél be finom csokikat a csomagba. Esetleg vmi szép fülbevaló, vagy nyaklánc.
2009. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pesti vagy? IKEA-ban van egy olyan hihetetlenül édes ülő panda maci hogy én majdnem elájultam, olyan cuki volt. 1599.-
2009. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vibrátor, egy kicsi aranyos rezgő... és egy képeslap szövege holnap ? :)
2011. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!