Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jorge Blanco és Martina...

Jorge Blanco és Martina Stoessel tényleg együtt vannak?

Figyelt kérdés
Láttam néhány képet, meg koncertfelvételt, de nem tudtam eldönteni hogy csak eljátsszák, vagy valóban együtt vannak. Köszi a válaszokat!

2014. márc. 4. 08:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
hát én nagyon remélem hogy együtt vannak ! :)))
2014. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 Bogii2000 válasza:
Nem! A koncerteken eljátsszák csak :)
2014. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
:(
2014. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim válasza:
Nem járnak együtt... 2007 óta van együtt Stephie Camarena-val, akivel a mexicói High School Musicalben játszott először együtt, ott ismerkedtek meg. Nagyon helyesek együtt! :)
2014. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim válasza:
olvastam hogy annak a csajnak van gyereke akkor az jorgetol van??
2014. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
Stephie Camarena fúj XD Jorge Blanco+Martina Stoessel <3 :D
2014. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim válasza:
vagy akkor mi aza gyerek vagy hogy van??
2014. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim válasza:
igen van a csajnak gyereke de nem Jorgetol mer egy időben külön voltak és akk a csj összejött valami béna sráccal és azé a gyerek de utána visszament Jorgehoz
2014. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim válasza:
77%

Martina és Jorge együtt! (Violetta,Leon)


A hír miszerint a sorozatbeli szerelmespárt alakító Leon(Jorge) és Violetta(Martina) nem csak szerepük alapján szerelmesek és együtt vannak! Egyik éjjel a paparazzik Jorge-t és Martiná-t rajtakapták egy elcsattant csókon Tiniék haza előtt! Ez bebizonyította hogy együtt vannak,bár nyilvánosságra nem akarták hozni már késő! Tini egyedülálló volt,viszont Jorge-nak volt egy barátnője akit nem rég elhagyott! És ők pedig egymásra találtak!!! Hiszen egy 2-3 évados sorozat elég jól összekombinálhat két szerelmespárt játszó színészt!! Nagyon összeillenek és sok boldogságot nekik!! Ez az eset nem rég pár hete történt!! magazinban láttam!!

2014. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 Bogii2000 válasza:
16:33 menyasszonya van. Ez csak egy hülye pletyka :)
2014. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!