Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » H&M eladói állásinterjúra...

H&M eladói állásinterjúra készülök, milyen öltözékben menjek?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válaszát várom, akik voltak már ilyen állásinterjún. Gondolom nem kell a business look, de mégis valami tipp jó lenne:) Lapostalpú fekete bokacsizma például megfelelő? Gondolom próbanap is lesz, és egy magassarkúban nehezebben boldogulnék.
2014. márc. 5. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallod, múltkor vásároltam a H&M-ben, és a srácnak akinél fizettem, be volt festve a szemöldöke kékre, a haja hidrogén szőke volt, és ékszereket viselt. A keletinél lévőben pedig a srácon rózsaszín V alakban kivágott felső volt. Ha őket felvették, akkor téged zsákban is fel fognak.
2014. márc. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Olyanba, ami nem gáz, ha koszos lesz... Ugyanis én pár éve voltam a H&M-nél interjúban az Árkádban, és poros dobozokat kellett hajtogatni meg rakosgatni... :/ Mostani eszemmel az első körben felálltam volna és hazamentem volna.


Nálam nem volt próbanap, csak egy csapatos állásinterjú. Semmi különös ruha nem kell, csak valami normális. Senki sem volt üzleties megjelenésű. Ha meg próbanapra is számítasz, esetleg mondtak ilyet (ha nem mondtak, akkor nem hinném hogy lesz), akkor meg vigyél magaddal egy váltócipőt, ami kényelmes egy üzletben (mondjuk balerina vagy kicsit "elegánsabb" tornacipő).

2014. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. márc. 8. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!