Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Parkapcsolat osztalytarssal?

Parkapcsolat osztalytarssal?

Figyelt kérdés
2.5 eve vagyunk osztalytarsak,miota az eszemet tudom ismerem de nem vagyunk mondhatni jo viszonyban,vagyis ha osszefutunk az utcan koszonunk egymasnak de nem igazan dumalunk es kb. 1 honapja azt vettem eszre mintha erdekelnem.Nekem is tetszik meg jo fej,van humorerzeke. Kerlek adjatok valami tanacsot hogy mit csinaljak, vagy hogy abranduljak ki ebbol az egesz szituaciobol. Koszonom
2014. márc. 5. 16:22
 1/3 anonim válasza:
Osztálytárssal tilos!!! Házi nyúlra nem lövünk. Mert addig minden szép és jó amíg együtt vagytok de ha szakítotok akkor nagy az esély, hogy nem lesztek jóba és az osztály két részre szakadhat miattatok, mert lesz aki téged és lesz aki őt fogja bírni és az ő pártjára fog állni.
2014. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megpróbálni, én is az osztálytársammal vagyok együtt és nagyon boldogok vagyunk! Mondjuk mi már nem vagyunk gyerekek, 20 évesek vagyunk :D Ti mennyi idősek vagytok?
2014. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18 mind a ketten :) köszönöm a válaszokat ;)
2014. márc. 5. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!