Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne értelme elkezdeni...

Lenne értelme elkezdeni hegedűzni tanulni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje azon gondolkozom, hogy elkezdjek-e hegedülni..

10. osztályos vagyok, ha minden igaz 2 év múlva leérettségizem és megyek továbbtanulni..persze nem abban a városban. Ugye 2 év az nem igazán jelent semmit hegedülés szempontjából.. de valahogy ez a hangszer megfogott és tetszik

még gondolkozom rajta hogy szeptembertől beiratkozzak-e a zeneiskolába, hiszen vannak buktatók

például nem tanulok szolfézst, nem igazán igazodok ki egy kottán.. és gondolom akkor az elejéről kellene kezdenem a szolfézst egy kezdő csoportban, ahol nálam jóval fiatalabbak is lehetnek..

sajnos nincs túl sok időm..mert elég sokat kell tanulni..

de sajnos nem igazán van hobbim, és szeretnék valamibe belekezdeni.. és azt a kis szabadidőmet szerintem zenetanulásra szánnám


2014. márc. 8. 09:04
 1/1 anonim válasza:
Szerintem vagj bele ;).De ezt inkabb kotelen formaban ,hogy nyugodtan tudj tanulni. ;) sok sikert ;)
2014. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!