Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Luxus az, ha szereted a...

Luxus az, ha szereted a munkádat? Eddig kinek hány olyan melója volt, amit tényleg szeretett?

Figyelt kérdés

Az ember első sorban azért dolgozik, hogy ne haljon éhen és legyen tető a feje fölött, a munkalehetőségek meg limitáltak, pláne, hogy nem feltétlen van megfelől képzettséged/munkatapasztalatod/protekciód hogy bekerülj.


Kinek mi a tapasztalata, mennyire van arra esély, hogy az ember az ideje nagy részét olyasmivel töltse amit szeret?


2014. márc. 8. 20:27
 1/1 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Én szeretem azt, amit csinálok. Kamionsofőr vagyok, jó fizetésért járom Európát. Rengeteget csavargok szabadidőmben, van egy nagyon jó fényképezőgépem, mindenhol fotókat csinálok.

Vezetni még mindig szeretek. Társaságra nem nagyon van szükségem, vagyis ezt a munkát nekem találták ki.

2014. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!