Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osszevesztem a legjobb baratno...

Osszevesztem a legjobb baratnommel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megsertodott azon,hogy elmentem valahova az egyik lannyal,akinek a bulijara mentunk volna. Erre most kitalalta,hogy o igy nem jon a buliba.Folyamatosan osszeveszik mostanaban mindenkivel es velem is ezt tette. Nagyon makacs ilyenkor. Mindenert en kerek bocsanatot,meg ha tenyleg nem is az en hibam,csak inkabb bocsanatot kerek,minthogy ne beszeljunk.De mostmar elegge sok volt,hogy o sose tud bocsanatot kerni semmiert. Ha emlitem neki,annyit mond,hogy neki nem szokasa a bocsanatkeres.

Szoval most osszevesztunk,jon az a resz,hogy nem beszelunk amig en oda nem megyek hozza.

Most azt se tudom,hogy mit csinaljak,mert igazabol o eroltette annyira,hogy menjunk arra a bulira,nelkule meg nem megyek,mert tenyleg o akarta,en meg ott nem ismerek kb. senkit,csak a lanyt,aki a bulit rendezi.Viszont ot jobban ismerem en,mint a legjobb baratnom.


2014. márc. 9. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ne is állj vele szóba.

Az ilyen elkényeztetett ri'''cok szerintem nem érdemelnek barátokat.

2014. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!