Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Ciki sztori vécézéssel?

Lányok! Ciki sztori vécézéssel?

Figyelt kérdés

Lányok! Ciki sztori wc-zéssel?


Kb. két hete kellet nagywc-znem a suliban. De gondoltam, hogy annyira még nem komoly és hazaérek. Ez egy 45 perc busszal és 15 perc séta. El is indultam. Mindig pontosan jön a busz, kivéve most és vártam 10-15 percet a megállóban. Már gondolkoztam, hogy visszafordulok , de abban a pillanatban megjött a busz. Felszálltam. Persze hogy dugóba keveredtünk. Már félúton nagyon kivoltam, reszketett mindenem, éreztem, hogy néha már kisebb pukik kijönnek. Unfortunately miniszoknya és tanga volt rajtam. El nem tudtam képzelni, hogy mit tegyek: leszállni nem tudtam, mert dugóban állt a busz. Tudtam, hogy nem sokáig birom, és ha elnegedem, akkor egyből kiesik a szoknyából.Már kezdtem rakosgatni el a könyveket a táskámból ( gondoltam utolso pillanatban bevágódok vmelyik sarokba a belekakilok a táskámba.) de szerencsére akkor ált meg a busz, leszálltam. Jött a 15 perc séta. Kicsit alábbhagyott a kényszer ezért gondoltam kibirom és elkezdtem loholni haza.A 15 perc sétát 4 perc futással letudtam. De néha meg kellet állnom, olyan görcs jött rám. Odáig eljutottam, hogy az utca kellős közepén már csatoltam ki az övem és gugoltam le, de akkor megint elmult. Már csak egy sarok kellet hazáig. Az utcában két ház van, de tudtam, hogy ott soha nincsenek othon. Befordultam , már láttam a célt. Ahogy a kapun átkjöttem már dobtam el a táskát,szoknyát. Bugyiban feltéptem az ajtót, nyitok be a wc-re, oda se nézek csak ültemle. Bele a nővérem ölébe.Mire leesett , hogy baj van, már elengedtem az izmaimat és utolsó szusszal elordítottam magam, hogy terpeszbe. Ő hátra csuszott én meg könnyítettem magamon. Erre anyám is benyit, hogy miaz a ricsaj. Gondolhatod ketten ülünk egy wc-n:D Már annyira kivoltam, hogy sirvafakadtam. De akkor a növérem átölelt és valahogy kikecmergett mögüllem. Percekig se mozogni, se gondolkodni nem tudtam, csak ültem és kakiltam.Ha nektek van hasonló történetek irjátok meg!


2014. márc. 9. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de ezt végik röhögtem.XD
2014. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
ezt nem hiszem el :D
2014. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A torteneted mar szerepelt itt egy kerdesben,az ottani valaszok nem elegitettek ki ?
2014. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát ezt én se:DDDD én egyszer beleejtettem a wc-be a telefonom de az ehhez képest semmi :D
2014. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Na ügye itt a bizonyíték,hogy a lányok is sz@*nak nem csak a fiúk :) Ez jó történet mesélj még !
2014. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de ti is írjatok!
2014. márc. 9. 16:16
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok csaj és nem a sz@*ásról tudok ilyet hanem okádásról írjam ?
2014. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
a kultúra a plafont csapdossa mint látom :D
2014. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát ilyen történeteket kiírni ide nemsemmi.

Na de mind1 ha már kiírtad sz.ar ūgy!

Nagyon illedelmes kultúrált ember lehetsz h saját xar ūgyeidet ide írod.A többiek meg nem olyan hůlyèk h kiirogassanak privát kínos dolgokat.

Ez az egész sztory gusztustalan!Senki se kíváncsi h teneked hogg lóg már vagy milyen félig van kinn a cucc!Fujj!Már bocs így utólag.

2014. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát én is ezt mondom
2014. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!