Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felismeritek hogy melyik...

Felismeritek hogy melyik anime ez?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem se a címére, nagyon régen láttam. Csak annyi maradt meg bennem hogy egy lányról szól akit általában (nem tudom miért) chibi formában rajzoltak, zárkózott és sötét helyeket kedvel. Nem tud beszélgetni az emberekkel. És a lényeg hogy ő (már nem tudom miért) de egy nagy házban él az ő szerinte " ragyogó" emberekkel (fiúk) akik ugye minden lánynak a kedvvencei. Aztán próbálkoznak kihozni a sötét szobából és ahogy megyünk előre a történetben egyre többet jön kki egyre szociálisabb lesz és az egyik "ragyogó" fiú beleszeret és a lány meg belé.

2014. márc. 9. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Yamato Nadeshiko Shichi Henge
2014. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez az!!! Úristen nagyon köszi már vagy egy fél éve ezen gondolkozok :))))))
2014. márc. 9. 23:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem hogy erről nem csak anime van, hanem élőszereplős sorozat is.
2014. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!