Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik követeléskezelő céghez...

Melyik követeléskezelő céghez forduljak, akik hatásosak, gyorsak?

Figyelt kérdés
Magánszemélynek adtam kölcsön pénzt és nem akarja visszaadni. Van olyan cég (hivatalos), aki behajtja rajta? Hogyan működik ez?
2009. dec. 14. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van róla papír??
2009. dec. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, van róla papír. Adós által, kézzel írott kölcsönadási szerződés két hiteles tanúval. Tudnál segíteni esetleg???
2009. dec. 14. 23:05
 3/5 A kérdező kommentje:
10:30. Nem értelek. Válaszoltam, de nem reagálsz... :(
2009. dec. 19. 00:10
 4/5 anonim válasza:
73%
Először is próbáld magad behajtani az adósságot. Küldj felszólító levelet az adósnak, hogy fizessen. Elkezdheted telefonon is keresni, hogy fizess adós mert jogi útra tereled a kérdést. Adj neki lehetőséget részletfizetésre is lehet úgy tudna is fizetni. Akkor cumi ha behajthatatlan, de javaslom, hogy mindent tegyél meg, hogy követeléskezelő céget vagy végrehajtót ne kelljen bevonnod. Sztem egyeztess egy jogásszal, hogy mi az amit megtehetsz és mi nem. Ha pedig semmi nem jön össze akkor verd szét a mocskos pofáját a büdös tirpákjának, hogy lenyúlta a kesedet. Ha pénzed nem is, de kielégülést még szerezhetsz :)
2010. jan. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
02.00 Jó fej vagy nagggyon!! Köszönöm, hogy bátorítasz! Az utolsó forintomig lenyúlt, azóta a számláimat sem tudom fizetni, teljesen eladósodtam! Verekedni nem tudok, de minden reggel mielőtt kimegyek a mosdóba elátkozom, hátha megdöglik a Föld szemete!!!!!!!!!!!
2010. jan. 27. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!