Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova forduljak ilyenkor? Egy...

Hova forduljak ilyenkor? Egy osztálytársam folyton szemétkedik meg fenyeget!

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy az a srác tavaly félév után került hozzánk ha jól emlékszem és azóta szemétkedik velem, fenyeget, ma is ilyet szólt hogy "holnap szétszedlek úgyhogy úgy gyere be"

nemtudom kihez fordulhatnék, a tanárokhoz nem tudok mert ha megszólalnak hogy mért csinálja akkor még jobban csinálja, hova fordulhatok 16/f


2011. ápr. 11. 17:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi a hosszú leírás miatt :S
2011. ápr. 11. 17:27
 2/12 anonim ***** válasza:
nem lett hosszú:) Próbáld figyelmen kívül hagyni,ne törődj vele.Hagyd csak rá és legyél a barátaiddal talán akkor békén hagy.Kerüld a társaságát,nagyjából ennyit tudsz tenni...ilyen korban már szerintem a szülősdi gyerekes:) de azt is megpróbálhatod,bár nem hiszem,hogy használna ennél a gyereknél...tudom milyen fajta: D
2011. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
én a helyedben egy jol irányzott ütéssel betörném az orrát. nem aggodj utána nem lesz kedve fenyegetőzni:)
2011. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sokszor amikor hazaérek van bennem akkora düh hogy ki tudnám nyírni de mindig rájövök hogy erősebb nálam sajnos, szüleim azt mondják mindig hogy intézd el "el tudnád, karatéztál végül-is nem?"
2011. ápr. 11. 17:35
 5/12 A kérdező kommentje:
milyen hatósághoz fordulhatok ilyenkor?rendőrség?jogász?helyi gyermekvédelem?
2011. ápr. 11. 18:07
 6/12 anonim válasza:

18 éves vagyok.


Tapasztalatból mondom a következőt:

Gimi elsőben egy egyházi iskolában jártam,ahol a legtöbben erős 4-5s tanulók.

4 fiú volt az osztályban rajtam kívül,még is kikezdtek.Tönkretettek idegileg,a tanulmányi átlagom leromlott.Mindez azért volt mert hagytam és nem szóltam vissza.

2-ra átjöttem egy szakmunkásba,szóval nagy váltás volt.

Mint várható volt,rengeteg osztálytársam cigány volt,és belém is kötöttek október közepén már.

Álltam az emeleten és néztem a földszintre.Odajöttek hozzám 4-en az egyik nyakon vágott.Megfordultam odavágtam neki egy jókorát,annak amelyik a legjobban vigyorgott.

3-4 ilyen konfliktusom volt,és akik mindenkivel kötekedtek,még azok is kerülnek most is,pedig 3-os vagyok már,és elég erősen vékony:)

Szóval kb volt 5 ilyen esetem.Ebből 1szer nagyon megvert az egyik gyerek.Másnap jött keménykedve,akkor is összeverekedtem vele,akkor is vehetjük úgy hogy ő vert meg,de ő is rendesen megérezte,és azóta sem szól hozzám.


A lényeg,nem baj,ha megver,de tudni fogja hogy kiállsz magad mellett és inkább mással fog kötekedni.

2011. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ha lenne elég bátorságom akkor odavágnék énis de az a problémám hogy nagyon vékony vagyok és gyenge :S
2011. ápr. 11. 19:27
 8/12 A kérdező kommentje:
segítsetek lécci hogy hogy koptassam le magamról
2011. ápr. 11. 21:29
 9/12 anonim válasza:
lényegtelen hogy mekkora vagy:D valoszinü hogy ezért is kötekedig. de kis ember is tud nagy kárt csinálni:D ha egyszer istenigazábol felidegesit küld pofán emberesen nem hiszem hogy ez akkora ember lenne hogy utána még pattogna.
2011. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

vagyis lehetőleg akkor kezdj el bunyózni amikor úgy érzed hogy mindjárt letéped a fejét, lenyúlsz a torkán, kiveszed a szívét és megeszed :DD

na meg akkor amikor nincsenek a közelben túl sokan (főleg tanárok) :D

2011. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!