Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az a Bethany Mota? Csak...

Ki az a Bethany Mota? Csak egy kissé híres, átlagos lány? Vagy valami modell, esetleg énekes, vagy mi? :D

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 01:00
 1/6 Larzi válasza:
Youtubeos
2014. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, de azon kívül?
2014. márc. 11. 21:55
 3/6 anonim válasza:
Semmiben nincs "olyan" tehetsége,szimplán youtube videókat csinál elég régóta.Ő az egyik legnagyobb youtube guru.Most azt hiszem több,mint 5 millió feliratkozója van,nagyon imádják,valamint ősszel lett egy saját ruha kollekciója egy boltban,na azóta úgy kezelik,mint egy nagy sztárt.Mondjuk paparazzik nem követik,de teljesen úgy viselkednek.Amúgy meg ennyi,hogy videókat csinál.Bár szerintem mostanában kicsit idegesítő lett,régen imádtam a videóit,a mostaniak már...
2014. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Én csak most találtam rá, de nekem is tetszenek a videói, bár kissé... nem is tudom, beképzeltnek tűnik. DE neki legalább van mire.

2014. márc. 12. 18:28
 5/6 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem beképzelt. Nagyon jók a videói. Van saját ruha kollekciója és parfümje az Aéropostle-on. Meg Mike Tompkins-sal van egy száma is a Need you right now.(link: https://www.youtube.com/watch?v=rD_a95Dib9A )
2015. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már rég rájöttem, fel vagyok iratkozva a csatornájára, minden videóját többször is megnézem, imádom. :D
2015. febr. 28. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!