Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora szégyen, ha a...

Tényleg ekkora szégyen, ha a barátomnak nincs jogosítványa?

Figyelt kérdés

A barátom 25 éves lesz és nincs meg a jogsija. Nem is olyan családban nőtt fel, ahol ki tudták volna fizetni, most hogy dolgozik, a pénz inkább a szüleinek megy vagy szórakozásra. Egyébként vezetni tud, csak a papírja nincs még meg róla. Annyira nem is szereti, mert volt egy autóbalesete, ahol nem lett nagyobb baja, de pl. ha valaki vezet és gyorsan megy, pillanatok alatt leizzad félelmében a nagy sebességnél.

Félre ne értsétek, nem várom el, hogy furikázzon, megoldottam eddig is, sőt nekem megvan a jogsim 7 éve, de egy percet nem vezettem, mert annyira bénának érzem magam :( Szóval el se várhatom, hogy legyen neki, csak félek, hogy később ha gyerek lesz, akkor ez akadályt jelent majd.

Igazából nem is látom rajta a motivációt, hogy meg akarná szerezni, és már sokan megszóltak minket ezért.



25L


2014. márc. 11. 07:37
 1/5 szántóvető ***** válasza:
nem szégyen,egyszerűen csak elengedhetetlen a mai világban az autó.de neked van jogsid,majd te furikázod a gyerekeket,ilyen egyszerű :)
2014. márc. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első hülyeséget ír. Nem elengedhetetlen, csak azoknak, akik a boltba nem bírnak lesétálni.
2014. márc. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jogsi nélkül is lehet élni. Amúgy meg, ha annyira szeretnéd, hogy legyen jogsija akkor beszéld rá tegye le a forgalmi vizsgát.
2014. márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem azért szólnak me,g mert nincs meg a jogsi, hanem mert jogsi nélküli vezetés miatt balesete volt. Inkább ebbe gondolj bele, mielőtt a gyerekeken gondolkodtok.
2014. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ő vezetett a balesetnél :)
2014. márc. 11. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!