Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Óriási segítségre lenne...

Óriási segítségre lenne szükségem! Ma fel léptem az Fb-ra és teljesen meg változott a kinézete (skin szerű). Hogyan lehet vissza állítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma reggel próbáltam fel lépni Facebookomra és nem úgy várt a kinézete mint az előtt,"bántja a szemem" a régi jobban tetszett. Most így néz ki: [link] Az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet vissza állítani a régi formájára? Ellőre is köszönöm! Csak a gyakori kérdésekben bízok már!



2014. márc. 11. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet visszaállítani, ahogy a régi profilokat sem lehetett idővonal nélkülivé visszaállítani. Csak előre lehet haladni, idővel mindenkinek ilyen profilja lesz és a régi nézet megszűnik. Beállítás sincs rá, a megszűnéssel pedig nem lesz mire visszaváltani.


El kell valahogy fogadni hogy folyamatosan frissítik az oldalakat, és rászánni 5 percet hogy megnézd és idővel megszokod. Amikor bejött a Timeline ugyanúgy sírtak miatta, ma pedig már teljesen természetes csak meg kell próbálni kilépni a kényelemből (ha nem találsz valamit akkor keresd meg, ne a neten panaszkodj hogy miért nem ott van ahol eddig) és kicsit nyitni az új felé.

2014. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem hát akkor hozzá próbálok szokni. És még egy kérdés, hogy ha nem lehet meg változtatni már a bal oldalsó chat ablakot hogy lehet be kapcsolni mert az meg szűnt létezni. :/
2014. márc. 11. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Két nap múlva már nem fogsz emlékezni az előző verzióra, nyugi. Minden egyes frissítéskor eljátszátok.
2014. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bizonyos nyelveken más a nézet úgy tudom. Pl. az én gépemen még magyar nyelven a régi nézet van, de ha angolra állítom, akkor az újfajta nézet, sőt 3-4 hónappal ezelőtt is átállítottam egyszer angolra, akkor is ez a fajta új nézet volt, de csak azon a nyelven.
2014. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem már tavaly nyár óta ilyen, és nekem is angol nyelvű. Kérdező, Neked magyarra van állítva? Mert ha nem, akkor próbáld meg visszaállítani. Amúgy én már megszoktam, de tényleg nem értem, mi abban a pláne, hogy átvitték az értesítéseket másik oldalra. Ennyire unatkoznak a fejlesztők?
2014. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen magyarra van állítva, de próbáltam angolra tenni is de akkor sem változik a helyzet. Valószínű hogy másképp nem tudták elütni az időt.. De miért pont az enyém változott meg? Olyan sok ismerősömnek még a régi van. Pont nekem változott meg magától? De már nagyjából hozzá szoktam..kilehet bírni..
2014. márc. 13. 05:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy kiválasztott, valamilyen módszer alapján te kaptad meg hamarabb mint mások. Ettől még mindenkinek ilyen lesz, legfeljebb pár hetes csúszással.


Minden frissítésnek célja van, amelyik oldal nem naprakész arra ráunnak és ellépnek másikra, így egyrészt halad az igényekkel, másrészt új dolgokat is bevezet amitől kényelmesebb vagy gyorsabb a használata.

Neked egyszerűen csak az a bajod hogy nem akarsz a megszokott dologtól megválni, és megtanulni egy új módszert. Ez nem egyenlő azzal hogy rosszabb lenne az oldal, de ha ilyen előfordul és sok a felhasználói panasz akkor finomítani szoktak a dolgokon.

2014. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!