Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg tudná mondani valaki,...

Yehudina kérdése:

Meg tudná mondani valaki, hogy a kérdésekre adott válaszokat kik pontozzák, ill. kik azok, akik azonnal lepontozzák?

Figyelt kérdés
Soha nem blöffölök, meggondolt, tapasztalt, magas végzettséggel rendelkező, felnőtt ember vagyok. Vannak kérdések, amelyekre igen pontos választ adok, de azonnal lepontoznak. Kik azok a szuper emberek, akik többet tudnak olyan kérdésekben, amelyekben a választ szakembertől kapják?

2014. márc. 13. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem kell jelentőséget tulajdonítani a pontszámoknak, mert én is felsőfokú végzettséggel és jól megfontoltan válaszolgatok, mégis pocsék a pontszámom. Össze-vissza kattinthatnak az olvasók a különböző kéz ikonokra.
2014. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik nem a hasznosság alapján, hanem a tetszik/nem tetszik el alapján pontoznak. Nekik lehetsz bármilyen alapos, nem számít.
2014. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A valamikori Megasztár verseny jutott eszembe. Több idős hölgy és gyerek arról számolt be, és magam is tapasztaltam, hogy a gyönyörűen éneklő Tóth Lüszinek hiába küldtük a szavazatot, az SMS nem ment el. Mondták is hogy valószínű a fő Zsűri tagnak, Friderikusznak nem esete Lüszi, hanem egyik férfi énekes. Ami be is igazolódott, mert a versenyt az éneklés közben nemi szervét megvakaró Király Viktor nyerte.
2014. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de még mindig nem értem a következőt: abban a pillanatban, ahogy bármilyen kérdésre megjelenik a válaszom, alatta ott van, hogy 50%, ami nekem egy lepontozást, sőt lenézést jelent, holott a válaszaim mindig igazak, helytállók. Ugyanakkor felháborított, amikor egy 12 éves gyerek kérdésére valaki obszcén választ adott, és az rögtön 75 %-ban hasznosként jelent meg. Ha tehetnék egy javaslatot az az lenne, hogy ne jelenjen meg semmiféle pontozás azonnal. Várja meg a szerkesztőség, amíg a hozzászólók, olvasók, ill. a kérdező ad szavazatot. Ebben az esetben nem érezeném magam degaradálva.
2014. márc. 14. 01:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami azonnal megjelenik, az az eddigi összesített eredményed. Az adott válasz értékelése csak később jelenik meg, amikor már elegen értékelték. De olvasd el a szabályzatot, hogyan működik az oldal, minden le lesz benne írva.
2014. márc. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy már az életem első válaszára is valami igen alacsony pontszámot kaptam. Meg is lepődtem rajta, hogy lehet egyáltalán 2 másodperc alatt pontozni? A másik gond, ha valaki látja, hogy az illető - mint jómagam - eleve csak 50 %-ban hasznos válaszokat ad, akkor azt hiszi a kérdező, hogy a válaszaimnak a fele sem igaz, holott olyan kérdésre, amire igazán csak olyan tudja a választ, aki az adott helyen és körülmények között él (pl. én Ausztráliában) és tudom, pl. hogy az egyik őshonos állat a koala, és az a gumifákon éli le az egész életét, azzal táplálkozik, ott alszik, szaporodik, neveli az utódjait, erszényes stb... és ezzel kapcsolatos kérdésre kimerítő választ adtam, mégis megjelent azonnal az a bizonyos lepontozás. Hát ezzel nem értek egyet. Azért is javasolnám, hogy ne pontozzanak, hanem engedjék meg az olvasóknak, hogy azok pontozzanak.
2014. márc. 15. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!