Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyártanak-e még Simson segéd...

Gyártanak-e még Simson segéd motorkerékpárokat, bár milyen kategóriában?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 09:34
 1/5 anonim válasza:
nem
2014. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

De.

[link]

2014. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hááát ahogy elnézem ezeket,mind utángyártott alkatrészekből vannak összerakva. kipufogó,lábtartógumi stb. lehet nem valami strapabíró mint ahogy anno volt. nagyon rossz minőségű alkatrészeket lehet venni. de igaza van az elöttem szólónak. ezek szerint még lehet kapni.
2014. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem csak szar alkatrészeket lehet venni. Pl CSpágyból nem a 3000 Ft os garnitúrát kell megvenni,hanem a SKF, KOYO szettet. De sorolhatnám még hogy főtengely is van 8000Ft ért is 16000Ft-ért is. Szoval csak rendesen össze kell tenni normális alkatrészekből és nem kókányolva, hogy kalapáccsal veri be a csapágyat és akkor miért nem jó a motor.
2014. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
voltam egy szerelönél..az is fel hozta ezt a " be ütöm a csapágyat " mondtam neki nem fel melegetni szokták a blokt és ugy be a csapágyat ? ere -" minek fogom az be ütöm azt jo az ugy " :S
2014. márc. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!