Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s53-ról vélemények?

Simson s53-ról vélemények?

Figyelt kérdés

Simson vétel előtt állok, és képbe került egy s53-as. Azt tudom róla, hogy az s51 alapjaira épült, a blokk pl. tök ua.

A kérdésem az lenne, hogy akinek van erről a típusról tapasztalata, írna róla pár mondatot?

Egyáltalán van lényeges különbség az s51 és az s53 között?


Válaszokat előre is köszönöm.



2012. aug. 24. 20:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Az S53-as simsonak gyárilag vape gyújtása van ami a boltban 40.000Ft.És megvan emelve az eleje és a hátulja és jobb a váltó áttétele.
2012. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Nem éri meg az árát.

Hiába újabb mint az s51, mégse korszerű.

Azon a pénzen simán vehetsz egy robogót és az már sokkal modernebb. Ahhoz már nem te kevered az olajat.

2012. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
67%
A robogó nem motor ! egy műanyag fos simsonal nem esel el ha belemész egy gödörbe max kitörik 1db kükkőd , egy robogóval meg szanaszét töröd magad , és jobban is megy a simson! meg ha elromlik 1000Ft-ból meglehet csinálni egy simsont robogót legaláb 3000Ft-ból
2012. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nem éri meg az árát, de robogót én NEM ajánlok! Igazuk van az előttem szólóknak! Én valami endurót vennék.
2012. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
teljesen Simson párti vagyok! Szerintem az Enduró nem jó mert nem tudod rendesen feltenni a lábad a jobb lábtartóra (szerintem).
2012. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha gyári enduro akkor fel tudod tenni a lábad rendesen, mert elég széles a lábtartó. A normál Simsonokat amikor endurosítják, akkor a lábtartót, meg a jobb oldaldobozt elfelejtik cserélni. Ezért nem fér el a lábad rajta, kipufogó pedig bele ver a jobb oldaldobozba. Enduroé ezért horpasztott. Nekem gyári endurom van, és teljesen kényelmes.
2012. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, nehogy azt gondoljátok, hogy Simson enduróra gondoltam. Rendes 50-es endurora, pl RX, DT, Senda.

A simson enduro se tud sokkal többet, ment a gyári s51. Talán annyi a különbség, hogy más a kipufogója.

2012. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat. Konkrétan 80 ezerért lenne egy eladó s53, és eléggé rendben van, legalábbis én úgy néztem. Ennyiért szerintetek megéri?
2012. aug. 25. 15:57
 9/11 anonim válasza:

a legfontossab hogy vape gíújtása legyen mert az a boltban 40.000Ft felett nézdmeg hogy vape gyujtása van ! ha nincs akkor nem éri meg megvenni

!

2012. aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 RoadRunner válasza:
Ugyan már. Te a gyújtás miatt veszel motort ? 12V-os tirisztoros gyújtás miért nem jó ? Ha gyári akkor megérheti az árát de látni kéne....
2012. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!