Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mercedes Lambre ( a Violettábó...

Macskafanni kérdése:

Mercedes Lambre ( a Violettából) tényleg rákos?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 20:30
1 2
 11/15 anonim válasza:

[link]

én ugy tom igen..

2014. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nem rákos és a 3.évadban is fog szerepelni
2014. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Na jó!!

Most tisztáznunk valamit.Az egy dolog hogy bizonyos emberek bizonyos hírességekről hazugságot írnak. Az mar egy másik hogy itt ezen az oldalon egy csomoan olyan választ adnak meg ami nem igaz!!

Meredes NEM rákos!

A Facebook oldalára is kiírta,ahogy azt is hogy csak egy kicsit cigizett. Különben is a 3. évadban végig ott lesz!

2015. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsó kettővel. A harmadik évad utolsó részét a napokban adták le és benne volt és a forgatás sem lehetett túl régen szóval minden valószínűséggel KAMU!!
2015. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
,,Ez az egész úgy volt hogy az orvosom azt hitte rákos vagyok ,igen cigiztem egy darabig ,de nem szoktam teljesen rá ,és abba hagytam .Ennyi az egész ,nem vagyok rákos ,teljesen egészséges vagyok!"
2015. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!