Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 hónapja fejeztem be a...

Renti kérdése:

1 hónapja fejeztem be a Minerva szedését! Azóta semmilyen gyogyszert sem szedtem! Most felirta az orvos a Deciorat! Es azt mondta hogy a tájékoztatoba megtalalom h h kell szedni. Meg mikor? De nem találom! Tudnátok nekem segiteni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 18:21
 1/1 anonim válasza:
Őszinte leszek veled ,en egy evig szedtem 2-3 honaptol kezdve alig volt mentruaciom tole ,azhittem a szervezetemnek csak hozza kell szoknia egy evig szedtem es azèrt kellett abba hagynom mert a vegere szinte mar megsem jott tole egy napig volt meg azis barnas folyas ,plusz nembeszelve arrol hogy ugyan annyit ettem sem tobbet sem kevesebbet sportoltam ugyan ugy es meghiztam tole 13 kg ot . nem ajanlom senkinek sem .
2016. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!